25062014 - Jacht Micro L'Arte Cruiser

Sprzedam jacht klasy Micro POL 91, zbudowany w 2010 roku, typ L`Arte Cruiser konstrukcja E. Gintera wykonanie Stocznia Kresło metodą infuzji, co powoduje wyjątkowa wytrzymałość i lekkość konstrukcji. Łódka spełnia wymogi klasowe dywizji Cruiser i posiada certyfikat PZŻ oraz ISAF . Długość: 5,5 m, szerokość: 2,45 m, wysokość w kabinie 1,32 m, kolor: popiel i fiolet, załoga 2-4 osób.

Jest to bardzo szybki jacht przystosowany do pływania regatowego. Wszystkie liny markowe, sprowadzone do kokpitu, rufa otwarta, w kokpicie nowe pasy balastowe. Maszt taperowany firmy AG , osprzęt Harken ,wanty i sztag DYFORMY. Jacht sprzedaję z kompletem białych żagli Vector Sails: fok 6,5m2 , grot 12 m2, 2 spinakery 19,6m2, żagle mało używane przez dwa sezony. Do kompletu zapasowa płetwa sterowa i lekki pantograf. Masa jachtu gotowego do żeglugi wraz z balastem 560 kg.
Wewnątrz jacht wyposażony jest skromnie, spełniając wszelkie wymogi przepisów regatowych klasy Micro . Jacht niezatapialny, z zapasem spełniający wymogi bezpieczeństwa i stateczności.

Jacht gotowy do żeglugi, w pełni sprawny, zadbany. Cena 25 000 zł ( Do NEGOCJACJI).

Wraz z jachtem mogę sprzedać zarejestrowaną przyczepę podłodziową z hamulcem najazdowym firmy Zaród (nie jest to konieczne). Do przyczepy zamontowane jest specjalne, dedykowane łoże pozwalające na w pełni bezpieczne transportowanie jachtu na duże odległości.
Comments