Jacht Storm 22 - 06102014

Przedmiotem oferty jest JACHT STORM 22, rok budowy: LIPIEC 2011
Jacht STORM 22 o bardzo nowoczesnej konstrukcji, jest to łódka bardzo sprawna i szybka, a jednocześnie bardzo bezpieczna. Ten konkretnie jacht został wykonany z największą starannością i smakiem, z dbałością o detale pod stałym nadzorem armatora.

OPIS JACHTU:
KONSTRUKTOR: Wojciech Spisak
PRZEZNACZENIE: turystyka, rekreacja, sport
DŁUGOŚĆ: 6,95 m
SZEROKOŚĆ: 2,49 m
ZANURZENIE: min/max – 0,26/151
OŻAGLOWANIE: TYPU SLUP POW. 23,5 M2
MASA JACHTU: 1020 kg
MAKSYKALNA NOŚNOŚĆ: 510 kg
MAKSYMALNA LICZBA MIEJSC: 5
MAKSYMALNA MOC SILNIKA: 3,8 kw
WYSOKOŚĆ MASZTU: maszt taperowany, 9 m
WYSOKOŚĆ W KABINIE: 152 cm
ŻAGLE REGATOWE: 23,5 m2, tkanina: square
MIECZ SZYBROWY – sterowany pilotem (winda elektryczna)
PŁETWA STEROWA – szybrowa
OSPRZĘT – Harken
OLINOWANIE: Liros Dynema
RELINGI- przystosowane do regat (sportowe pływanie)

Łódka wykończona jest na naprawdę wysokim poziomie, posiada miecz szybrowy z laminatu a nie kwasowy ( jedyna, żaden inny Storm 22 takiego nie ma) co oczywiście daje wymierne korzyści nautyczne. Kwasowe są nie do końca gładkie posiadają wiele nierówności a ten jest perfekcyjny.
Winda elektryczna z bezprzewodowym pilotem ( sternik może operować mieczem). Szybrowa płetwa sterowa z przepięknie wykończonym jarzmem ( nawet lakier jest dobrany w metalicznym odcieniu).
Zamontowany LOG ( głębokość oraz prędkość , Timer ) jest to wersja http://www.mauriprosailing.com/us/1-Tacktick-Micronet-Cruising/TACT100.html z możliwością bezprzewodowego dodawania kolejnych elementów np wiatrowskaz.
Wszelkie bloczki to firma Harken, liny to dynemy, szoty firmy Liros czyli też najwyższa półka.
Żagle wg indywidualnego projektu przeznaczone do naprawdę fajnego ścigania , tkanina square czyli znowu bez kompromisu.
Żagle posiadają wszelkie regulacje głębokości czy też naprężenia lików, listwy taperowane oryginalne ( Austalia ) nie kombinowane ze zwykłych włókien szklanych (jedna listwa to średnio 100 zł).
Jacht zwodowany pod koniec 2011 r.
Tablica z podstawową elektryką ( gniazdo do ładowania komóreczki i wskaźnik naładowania prądu) , oświetlenie wewnątrz ledowe, instalacja Audio z głośnikami włącznie, wyłącznik główny prądu. Aku żelowe, wszystko co potrzebne do żeglugi w komplecie, pagaje , bosak , kamizelki asekuracyjne , odbijacze. Podłoga z profesjonalnego marynizowanego materiału nie lakierowana sklejka. Wszystko co widać na burtach wykonano w systemie foli więc bez śladu ani trudu można szybko wszystko usunąć.

Wymiary Storma 22 zostały starannie przemyślane: oferuje minimum komfortu, dużo frajdy z żeglowania i niekłopotliwy transport za osobowym samochodem.
typowa łódka typu weekend, wyposażona w bardzo duży i starannie profilowany kokpit.
W tej wersji jacht zadowoli żądnych wrażeń żeglarzy i z powodzeniem umożliwi starty w regatach. – Prawdziwe cacko, polecam znawcom 
CENA: 59.900 ZŁ
KONTAKT: Leszek Paulus, 0048-601-639-831, leszekpaulus@wp.pl

Comments